www.iDNES.cz ZVLÁŠTNÍ VYDÁNÍ iDNES: jak by vypadal zpravodajský server, kdyby nebylo listopadových událostí roku 1989

fotoVELKÝ KVÍZ:
BYLO A UŽ NENÍ

hra o víno z roku 89
fotoCO ZRAČÍ TVÁŘE
NAŠICH VŮDCŮ

15 let obrazem
fotoOTAZNÍKY PUČE
17.  LISTOPADU
výroční ohlédnutí
Email servis
Zprávy do emailuPrvní den zasedání skončil projevem M. Jakeše

XXI. sjezd ÚV KSČ on-line

Soudruh Miloš Jakeš naslouchá diskusi
16.11. 19:41 - Celá Praha se oblékla do svátečního šatu, aby mohla přivítat delegáty XXI. sjezdu Komunistické strany Československa. Po čtyři dny bude naše hlavní město hostit zástupce stranických organizací ze všech krajů. Důležité momenty prvního dne XXI. sjezdu najdete v naší v on-line reportáži.
vícediskuse

Nebojme se říct: Fuj!

16.11. 14:02 - Vážené soudružky, vážení soudruzi, je čas zamyslet se nad činy některých našich spoluobčanek. S politováním se nám doneslo, že některé soudružky, které vždy šly osobním příkladem všem ženám, žel selhaly, ba co víc, přímo zradily socialistické ideály!
vícediskuse

Reakce chce pochodovat Prahou

16.11. 15:50 - Reakční síly se chystají na zakázaný pochod Prahou. Sbory národní bezpečnosti jsou ale dobře připraveny a odhodlány zabránit jejich rejdům v hlavním městě. "Dozvěděli jsme se, že skupiny studentů paktujících se s buržoazními kruhy chystají pochod k 15. výročí pokusu o puč," řekl pplk. Jozef Vykydal.
vícediskuse


 
Anketa

Odsuzujete imperialistickou politiku Bílého domu v Iráku?


9900
100

Celkem hlasů: 10000


pocasi.idnes.cz
3dnes 3 °C
7zítra 7 °C
On-line rozhovor s vedoucím oddělení komunikace ČÚV SSM J. Hulínem

Pro rozvoj mládežnické kultury

16.11. 17:05 - Blíží se rok 2005, jehož dominantou pro mladé pokolení bude nesporně VII. sjezd Socialistického svazu mládeže. Na co by se delegáti sjezdu měli zaměřit? Co je nyní typickým rysem této oblasti společenského života? Čtenářům iDNES on-line odpovídal vedoucí oddělení kultury ČÚV SSM Josef Hulín.
více

Sovětské razicí štíty budují nový úsek metra

Metrem dále na sever

16.11. 18:06 - Na první pohled je pražský Prosek poklidné sídliště. Pod povrchem ale pulsuje rytmem stavebních strojů. Sovětský razící štít se metr po metru přibližuje ke svému cíli, budoucí konečné stanici metra na trase C. Parta dělníků ani na okamžik nepolevuje ze svého úsilí.
více

Výroční ohlédnutí za takzvaným studentským hnutím

Zaseli vítr, sklidili bouři

16.11. 19:00 - V těchto dnech si naše země připomíná výročí pokusu skupiny protisocialistických živlů o převzetí moci v Československu. Svou listopadovou rebelii tehdy tato ničeho se neštítící individua nazývala "sametovou revolucí".
více

Vůz k 60. výročí osvobození

Nová Škoda z Boleslavi

16.11. 19:02 - Také československý automobilový průmysl přispěje svým dílem k blížícím se oslavám 60. výročí osvobození naší vlasti sovětskou armádou. Z bran AZNP Mladá Boleslav vyjede příští rok na jaře nová Škoda Famosa, nástupkyně oblíbených vozů Favorit.
více


Silničáři byli dobře připraveni

První sníh nezaskočil

16.11. 19:30 - V noci v celém Československu sněžilo. Řidiči tak mohli už od brzkého rána potkávat na silnicích typické oranžové vozy silničářů. Na Teplicku napadlo až čtvrt metru sněhu. "Plužíme a sypeme," vysvětlil iDNES práci svých zaměstnanců soudruh Jiří Vosol ze závodu 06 správy silnic severočeského kraje.
více

S důstojníky vstříc mezinárodní spolupráci

S důstojníky vstříc mezinárodní spolupráci

16.11. 20:01 - Armáda Československé socialistické republiky předává dlouhodobé zkušenosti kolegům ze Sýrie. V tamním hlavním městě Damašku působí dvacítka našich špičkových důstojníků. Odletěli tam před nedávnem speciálně připraveným sovětským strojem TU-154.
více

PRÁVĚ SE STALO

Středa 17.11.2004

13:11 - ZO SSM v Praze 1 uzavřela s vydavatelstvím MONA patronátní smlouvu s Domovem důchodců. Svazáci budou důchodcům poskytovat zdarma 10 výtisků časopisů Vlasta, dva výtisky časopisů Žena a móda a neperiodické publikace se zaměřením odpovídajícím potřebám domova důchodců.

12:38 - 30 000 kubických metrů armovaných velkorozměrových prvků vyrobí letos pracující závodu Pórobeton n. p. Rimavská Sobota. Je to 5x více než v loňském roce a pracovníci Pórobetonky tak opět pomohou stavbařům snížit pracnost na stavbách.


další krátké zprávy »


Nejčtenější

16.11. Projev M. Jakeše na XXI. sjezdu

16.11. Dolar opět v krizi

16.11. Zkoušený irácký lid

16.11. Ohlasy nad smrtí soudruha Arafata

16.11. Banány v předvánočním prodeji
iweb10 idot

© Copyright MAFRA a dodavatelé obsahu (ČTK, TASS). Mail pro iDNES. Kolektiv redakce je nositelem ocenění Brigáda socialistické práce a Řádu práce.